Close
Зв'яжіться з нами
Telegram
Заповніть форму і наші експерти зв'яжуться з вами найближчим часом

Этот сайт использует куки-файлы и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также предоставить лучший пользовательский опыт, анализировать использование наших продуктов и услуг, повысить качество рекламных и маркетинговых активностей.

Прийняти і закрити
Close
Про компанію
Компанія ТОВ «ІНТРАСИСТЕМС» є українським системним інтегратором, яка надає своїм клієнтам весь спектр комплексних рішень і послуг в області телекомунікацій, а також є офіційним партнером компанії Nextivity Inc. на території України.

Компанія Nextivity Inc. заснована у 2006 році. Штаб-квартира знаходиться в Сан-Дієго (Каліфорнія).
Nextivity Inc. є виробником інтелектуальних рішень операторського класу (www.cel-fi.com) і розробником програмного забезпечення, що лежать в основі продуктів CEL-FI.

Досвід команди охоплює участь в понад двадцяти start-up проєктах і співробітництво з такими великими компаніями, як Qualcomm, Broadcom, HP, Motorola та Intel. Штаб-квартира в Сан-Дієго підтримує офіси продажів і технічної підтримки в усьому світі за допомогою партнерів. З липня 2009 року постачання CEL-FI систем операторам Європи, Північної Америки, Азії, Близького Сходу та Африки склали десятки тисяч комплектів.

З 2016 р. обладнання компанії Nextivity офіційно поставляється в Україну для використання на мережах операторів 3G / 4G зв'язку (Київстар, Vodafone, Lifecell), а також для реалізації через мережі роздрібних продажів.
Замовте будь-який продукт CEL-FI
і отримаєте безкоштовне доставлення в будь-яку точку України
Оформивши замовлення на будь-який підсилювач зв'язку CEL-FI - ви отримаєте безкоштовне доставлення в будь-яку точку України до відділення "Нова Пошта»
Рішення CEL-FI
У нашому асортименті є унікальні рішення для самих різних потреб в налаштуванні та посилення мережі стільникового зв'язку
Залишилися питання?
Заповніть форму і ми відповімо!